Bannery a meshe

REKLAMNÍ PLACHTA KLASICKÁ – Frontlit 510g/m2 – plný PVC banner
Využití reklamní plachty je široké. Je možné reklamní plachtu umístiit na fasádách domů, zábradlí, různých typech venkovních konstrukcí atd. Na tento typ materiálu se tiskne pouze jednostranně. Velmi důležitým kritériem pro vysokou životnost a garanci je samotné uchycení reklamní plachty. Dobré a stálé vypnutí plachty je nedílnou součástí životnosti reklamních plachet.
REFLEXNÍ REKLAMNÍ PLACHTA – Odrazový banner
Reflexe spočívá v samotném materiálu, na který se tiskne, ne v inkoustu. Tisk neomezuje znatelně reflexi! Samozřejmě i tato plachta je včetně zpevněného obvodů a kovových oček v základní ceně. U tohoto typu plachty jsme omezeni, kdy můžeme tisknout v jednom kuse (bez svaru) jen do 1m šíře a 50m délky. Větší rozměry svařujeme! Svar nemá zásadní vliv na kvalitu, nicméně z menší vzdálenosti je svar poznat. Pro jakékoli informace k reflexní plachtě nás kontaktujte.
PERFOROVANÁ REKLAMNÍ PLACHTA – Mash banner
Reklamní plachta tzv. MASH banner (perforovaný materiál) se používá při větších rozměrech a to na různé plochy a štíty domů, nebo do míst s nepříznivými povětrnostními podmínkami, které by mohly klasickou plachtu poškodit (větrnost). Řádově doporučujeme tisk na tento materiál u rozměrů cca nad 50m2. Nicméně důležitým faktorem při výběru materiálů je místo montáže! V případě dotazů ohledně volby materiálu nás kontaktujte.
NEPRŮSVITNÁ REKLAMNÍ PLACHTA – Blackout banner
Banner blackout se používá pro oboustranný tisk reklamních plachet. Obsahuje černou mezivrstvu, která zabraňuje prosvítání grafiky. Občas se využívá jako luxusní varianta banneru Frontlit.

 Mám zájem o toto řěšení >>
Naši Zákazníci