Tónování skel

Tónování skel představuje vysoce účinný způsob, jak snížit pronikání slunečních paprsků a UV záření do vnitřního prostoru vozu či budovy a zároveň regulovat vnitřní teplotu.

V našem studiu provádíme tónování autoskel a dále tónování skel v interiérech či exteriérech budov, při němž pracujeme s ochrannými fóliemi značek SunTek a ImagePerfect.

 

Tónování autoskel

Pro tónování autoskel se používá speciální autofólie, která je nabízena v odstínech šedé a černé, s různým stupněm zabarvení.

Výhody, které instalace autofólie poskytuje, jsou jednoznačné – fólie zabraňuje pronikání slunečních paprsků a UV záření do vozu, čímž snižuje přehřívání interiéru vozu, zlepšuje účinnost klimatizace a celkově tak zvyšuje komfort při cestování. Autofólie s vyšším stupněm zabarvení snižuje průhled do vozu a zmírňuje tak riziko jeho vykradení.

Při aplikaci autofólie je nutné respektovat požadavky platné legislativy – v souladu s vyhláškou Ministerstva dopravy musí být při aplikaci fólie na čelní sklo vozu zachována propustnost světla alespoň 75%; u předních bočních skel je vyžadována propustnost minimálně 70%.

 

Tónování oken v bytech, domech, kancelářích nebo komerčních objektech

Velmi žádané je i tónování skel v prostorách kanceláří, komerčních objektů či v domácnostech. Použité fólie chrání kůži před UVA zářením, znatelně regulují teplotu uvnitř budovy a přispívají k ochraně nábytku a textilií před vyblednutím.  V prosklených kancelářských budovách je vhodná aplikace tónovací fólie s vyšším stupněm zabarvení, která snižuje propustnost světla a přispívá k většímu soukromí.Mám zájem o toto řěšení >>
Naši Zákazníci